1. ראשי
  2. »
  3. עלינו

אנה לוטן, (1922-2019) המייסדת של החברה היתה מורה מוערכת שהכשירה דורות של קוסמטיקאיות מובילות בישראל.  המפעל שהקימה שם לו למטרה לפתח ולייצר תכשירים יעודיים שיתנו בידי הקוסמטיקאית את הכלים הדרושים להשיג תוצאות של ממש בטיפול. התכשירים נועדו לא רק לשפר את המראה אלא גם להקל על בעיות העור המטרידות את לקוחותיהן.

 

בית אנה לוטן שהוקם בשנות ה-90 באיזור התעשיה של אור עקיבא אינו עונה עוד לצרכי החברה. 

התרחבנו! הבניין החדש של אנה לוטן הוקם!

כל הפורמולציות המיוצרות במפעל הינן פרי פיתוח עצמאי של מעבדות החברה, המעניקה שירותי מחקר ופיתוח גם לחברות חיצוניות, בארץ ובחו”ל, המשווקים באמצעות רשתות בתי מרקחת, בתי טבע, ומשווקים אחרים. חלק נכבד מהתכשירים נבדק קלינית להתאמה לצרכי עור רגיש או אלרגי בטרם ישווקו  לציבור.

המפעל באור עקיבא מצוייד באמצעי יצור מתקדמים המאפשרים יצור מוצרים באיכות מבוקרת וגבוהה וציוד מילוי בעל הספק של אלפי יחידות בשעה. הפיתוח והיצור מתמקדים בתכשירים מתקדמים, מבוססי אמולסיות (קרמים ותחליבים) למגוון צרכי משתמש.

איכות המוצר ובטיחות השימוש בו הינה בראש סדר העדיפויות של החברה המפעל מאושר על ידי רשויות הבריאות ומקיים תנאי יצור נאותים (GMP 22716) בהתאם לדרישות מכון התקנים על בסיס מבדקים תקופתיים. התכשירים רשומים ברשויות הבריאות בארץ, ובאירופה וביתר המדינות בהן הם נמכרים.

השווק לקוסמטיקאיות מקצועיות נעשה באמצעות הדרכה והדגמה  בסדנאות  עבודה

או על ידי ערכות תרגול אישי הנמסרות לבעלות המקצוע לשם התנסות ולמידה מרחוק (במכון שלהם). קו פתוח תיעצויות והדרכה עומד לרשות הקוסמטיקאיות המשתמשות במוצרי החברה.

המוניטין של אנה לוטן כמובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית רכש לו מקום של כבוד גם בחו”ל. התכשירים מופצים בלמעלה מ 30 מדינות באמצעות סוכנים בלעדיים המייצגים מותג קוסמטיקה ישראלית בכבוד.