1. ראשי
  2. »
  3. תקנון ותנאי שימוש

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

  1. השימוש והקניה באתר זה הוא על אחריות המשתמש והמשתמש מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתו לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
  2. תנאי שימוש יסודי להמשך גלישה באתר: המשתמש באתר זה מסכים ומתחייב מראש, כתנאי להמשך הגלישה באתר, כי הוא מנוע מלתבוע את חברת אנה לוטן בע”מ בכל נושא ועניין, בין אם בקשר לאתר ובין אם לא. וכן מנוע מלהגיש תביעה יצוגית כנגד אנה לוטן, בין אם בקשר לאתר ובין אם לא וכן מנוע מלהשתתף בכל תביעה כלפי אנה לוטן בע”מ, בין אם בעצמו ובין אם באמצעות אחרים. המשתמש מסכים כי בעת הפרה של תקנון האתר, כולל סעיף 2 זה, הוא ישלם לאנה לוטן בע”מ פיצוי מוסכם בסך חצי מליון שקל בלא צורך להוכיח נזק.
  3. קניין רוחני:  האתר וכן כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאנה לוטן בע”מ ומהווים קניין רוחני בלעדי של אנה לוטן בע”מ ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאנה לוטן בע”מ. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מאנה לוטן בע”מ.
  4. תוכן האתר: אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים / תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של אנה לוטן בע”מ ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צויין במפורש אחרת או במקרים בהם צויין כי זכויות היוצרים שייכות לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור הרלבנטי ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
  5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר: הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש, בין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המשתמש, כתובת הMACID של המשתמש או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. הנהלת האתר תעשה כל שביכולה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר או בעליו.
  6. גילוי נאות: אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  7. מוסכם ומובהר כי אתר זה מוכר מוצרי קוסמטיקה וכי המידע המופיע באתר זה אינו בגדר ייעוץ רפואי ונמצא בגדר המלצה בלבד. בכל ספק או שאלה רפואית יש להתייעץ עם רופא .
  8. איזור שיפוט: מוסכם כי בכל מקרה של מחלוקת הקשורה לאתר או למוצרים הנמכרים באמצעות האתר, סמכות השיפוט היא לבית המשפט במחוז חיפה בישראל.